Британія дозволила імпорт російських нафтопродуктів
Фото: pexelstonywuphotography

Після запровадження мит президентом США Дональдом Трампом постраждав і російський експорт.

Про це повідомляє агенція Reuters.

Ціни на нафту продовжують падати на форі ескалації торгівельного конфлікту між США та Китаєм. Адже введені Вашингтоном мита посилили побоювання рецесії, яка може суттєво скоротити глобальний попит на енергоресурси.

Так, нафта марки Brent подешевшала на $1,41 (-2,15%) і досягла позначки $64,17 за барель. Водночас американська WTI впала на $1,35 (-2,18%) до $60,64.

Відомо, що в пʼятницю обидві марки вже втратили близько 7% на тлі у відповідь з боку Китаю. Водночас російська експортна суміш Urals також стрімко втрачає ціну. Адже поточне котирування становить $56,27 за барель, тоді як бюджет РФ на 2019 рік базується на розрахунковій ціні $70.

Нагадаємо, Трамп офіційно оголосив про початок тарифної або “торгової” війни одночасно з усіма державами світу. Він запровадив мита на імпорт до США на рівні від 10% до 50%. А також 25% мита на всі автомобілі іноземного виробництва.

Згодом Китай заявив, що введе додаткові 34% мита на всі американські товари. Це стало відповіддю на аналогічні заходи з боку президента США Дональда Трампа.

Подібні

Обмеження на продаж палива впровадили вже у 15 регіонах Росії: влада запевняє, що це “штучний дефіцит”

Криза торкнулась навіть “найнафтовішого” регіону – Ханти-Мансійського автономного округу

Лавров поскаржився, що слова Рубіо про відсутність угоди на Алясці “не дуже витончені”

Він додав, що необхідно “внести ясність” на усю цю ситуацію

СБУ взялася за схему, у межах якої українське зерно постачали до Ірану, — ЗМІ

Ймовірно, це була частина плати РФ за іранські ударні дрони Shahed

На Харківщині посадовці енергосектору привласнили понад 8 млн грн під час будівництва захисних споруд

Тепер їм загрожує до 12 років вʼязниці з конфіскацією майна