НПЗ у Лісках біля Воронежа вдруге було атаковано безпілотниками
Фото: Генштаб

В ніч на сьогодні, 16 січня, українські оборонці успішно атакували нафтобазу “Ліскінська” у Воронезькій області РФ. Зафіксовано влучання в ціль щонайменше трьох ударних БпЛА. 

Про це повідомляють у Генеральному штабі Збройних сил України.

Відомо, що там сталася масштабна пожежа. На тій нафтобазі зберігалося пальне, яке, зокрема, використовувалося для забезпечення потреб окупаційної армії РФ.

“Детальніша інформація щодо наслідків ураження уточнюється. Цілеспрямована та систематична бойова робота по важливих об’єктах російських загарбників триває. Далі буде… Слава Україні!”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в ніч на 14 січня ЗСУ завдали наймасовішої атаки по військових об’єктах РФ на відстані від 200 до 1100 кілометрів в глибині Росії. Під удар потрапили цілі в Брянській, Саратовській та Тульській областях, а також в республіці Татарстан.

Подібні

Час не на боці Москви, Росія повинна негайно повернутися до переговорного процесу та укласти мирну угоду, – заява США в ООН

Вашингтон налаштований домогтися негайного припинення вогню

ЗСУ ️уразили нафтобазу в Краснодарському краї РФ, мости і радіолокаційний комплекс ворога “Скала-М”

Ступені завданих збитків наразі встановлюються

В окупованому Криму закривають дитячі табори: Аксьонов заборонив приймати дітей до осені

Обмеження набули чинності сьогодні з 11:00

Литва виділила 4 млн євро для енергонезалежності шкіл і лікарень України

На полях URC2026 підписали документ про посилення економічної співпраці