У Дніпрі шахраї викрали з рахунків загиблих військових понад 1,5 мільйонів гривень рахунків. Наразі триває слідство.

Про це повідомляють у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Встановлено, що обвинувачені, залучивши працівника бюро судово-медичної експертизи, на території моргу викрадали SIM-картки та мобільні телефони загиблих українських військових. Серед них був й ІТ-шник, який змінював паролі та отримував повний доступ до онлайн-банкінгу полеглих.

Згодом зловмисники знімали готівку, оформлювали кредити на імена загиблих та переводили гроші на власні рахунки. Наразі встановлено 20 потерпілих. Усі порушники перебувають під вартою. До суду вже направили обвинувальний акт стосовно організатора та чотирьох учасників організованої групи за фактами  крадіжки, шахрайства та несанкціонованого втручання в роботу інформаційних (автоматизованих) систем. 

Нагадаємо, у Харківській області невідомі накрали енергообладнання на 17,5 мільйона гривень. Своєю чергою це значно сповільнює роботи з відновлення електрики внаслідок російських обстрілів.

Подібні

Зеленський у Єврораді закликав негайно розблокувати 6 млрд євро European Peace Facility для підготовки України до зими

Пріоритетними є пальне та боєприпаси для ППО

Фон дер Ляєн пропонує обмежити тимчасовий захист для деяких категорій українців, – Spiegel

Прийом чоловіків призовного віку до країн ЄС може бути ускладнений

Зеленський обговорив із прем’єром Бельгії графік постачання F-16 та новий пакет допомоги

Перші надходження F-16 будуть уже цього року