Хто вніс гроші за Єрмака
Скриншот з відео

Україна не готова до перемовин з Російською Федерацією щодо завершення війни, бо й досі не має достатньо озброєння, а також чітких гарантій щодо того, що російський диктатор Володимир Путін через два-три роки не нападе знову.

Про це заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак в інтерв’ю “Суспільному”.

“Саме тому ми сьогодні говоримо з партнерами чому так важливо посилити Україну. А взагалі потрібно розбивати російські наративи, що ніби то Україна хотіла війни. Україна не хотіла її й ніяк Росію не провокувала. РФ прийшла сюди не захищати когось, адже вона не захищає навіть свою територію (Курську область). Путіну важливо продовжувати агресію на нашій території”, – заявив керівник ОП.

Єрмак зазначив, що для початку переговорів Україна повинна бути сильною, і тоді зможе говорити з РФ на рівних.

“Тому, що все, що наразі лунає з Кремля – це мова ультиматумів”, – прокоментував він.

Читайте також: The Wall Street Journal вважає, що Зеленський “делікатно натякає” на готовність до мирних переговорів

Нагадаємо, що лідер німецької демократичної опозиції, кандидат у канцлери від консервативного блоку ХДС/ХСС Фрідріх Мерц. який днями відвідав Київ, заявив, що російський диктатор Володимир Путін піде на переговори лише тоді, коли Україна зможе себе захистити.

Читайте також: Туск заявив, коли можуть розпочатися мирні переговори щодо війни в України

Подібні

Австралія оголосила про новий пакет підтримки для України вартістю у $100 млн: на що підуть кошти

Таким чином загальний обсяг підтримки з боку Австралії перевищив 1,8 млрд доларів

Влада РФ приховує масштаби українських атак і масово відмовляється від сирен — СЗРУ

У тимчасово окупованому Криму загарбники вирішили взагалі не реагувати на кожен проліт безпілотника

НАТО відстежує кожен рух Китаю щодо військової допомоги Росії, – Рютте

Вын заявив, що “ми не наївні” і тверезо оцінюють ситуацію