Подоляк про червоні лінії
Фото: Михайло Подоляк/president.gov.ua

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував звістку про намір Росії припинити обстріли з 6 по 7 січня.

Про це Подоляк написав у своєму Twitter.

“Перше. Україна не атакує чужу територію та не вбиває громадянське населення, як це робить Росія. Україна знищує лише членів окупаційної армії на своїй території”, – наголосив радник

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі.

Він також додав, що перемир’я може початися тоді, коли Росія залишить українські території.

“Росія має залишити окуповані території – лише тоді у неї розпочнеться “тимчасове перемир’я”. Лицемірство залиште собі…”, – написав Подоляк.

Раніше Подоляк заявив, що запропоноване головою “Російської православної церкви” патріархом Кирилом “різдвяне перемир’я” є цинічною пасткою та елементом пропаганди.

Подібні

Фінляндія надасть додаткові 40 млн євро на ініціативу PURL для України

Там наголосили на необхідності підтримки у довгостроковій перспективі

Решетилова зізналася, що ще рік тому знала про знущання над військовослужбовцями у “Скелі”

Утім, результату розслідування немає й досі

За Галущенка внесли 105 млн грн застави: Схеми” з’ясували, які компанії дали гроші

Фірми офіційно мають “нульові” прибутки або мізерні доходи, проте пов’язані з львівським бізнесом та обленерго

Стало відомо, які угоди уклали у Ґданську задля розвитку і відновлення гідроенергетики України

Реалізація цих домовленостей лише сприятиме залученню міжнародного фінансування