Ердоган про зернову угоду
Фото: Реджеп Тайїп Ердоган/Twitter

Турецький президент Реджей Таїп Ердоган заявив, що у війні в Україні “ніхто не виграв від цього кровопролиття, крім західних військових баронів”. За його словами, Захід підливає масло у вогонь. 

Про це пише агенція “Анадолу”.

“Ми робили це з першого дня і запобігли поширенню цього вогню на Чорне море, дотримуючись збалансованої політики та діючи справедливо між нашими двома сусідами. Тому тепер ми працюємо над встановленням миру і стабільності”, – зазначив Ердоган.

Турецький президент вже не вперше каже, що Захід нічого не робить для досягнення миру в Україні й не схиляє Київ до переговорів із РФ. При цьому він виставляє себе як єдиного “миротворця”, який чи не найбільше зацікавлений у припиненні війни.

Нагадаємо, також нещодавно Ердоган пригрозив вторгненням до Ізраїлю, щоб підтримати палестинців. У відповідь на що глава Міністерства закордонних справ Ізраїлю Ісраель Кац порівняв його з іракським диктатором Саддамом Хусейном.

Подібні

Чернігівська ОВА оголосила обов’язкову евакуацію з 12 сіл біля кордону

Вивезення людей планується завершити протягом двох місяців

Україна могла атакувати завод у Воронежі новими далекобійними ракетами США, — Forbes

Цей удар безпосередньо впливає на спроможність РФ виготовляти далекобійне озброєння

Іспанія підготувала понад дев’ять тисяч українських військових за програмою ЄС, – Міноборони

З 2026 року базове навчання замінили на поглиблену технічну підготовку

Білоруська опозиція попередила Україну про можливе втягування Лукашенка у війну

У 30-сторінковій доповіді навели вісім факторів