Железняк отримав позов від Міндіча
Фото: Ярослав Железняк/Facebook

Народний депутат України від фракції “Голос” Ярослав Железняк прокоментував заяву Арахамії про те, що 17 “Слуг” хочуть скласти мандат. Він переконаний, що “користі від депутата, який перестав ходити в зал та Комітети, мало”.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

“Щодо заяви Арахамії про 17 людей, які хочуть скласти мандат.  Не бачу жодного сенсу їх тримати у Раді, якщо вони списковики. Замість немотивованої людини, яка і так не буде ходити, прийде новий депутат по списку”, – зазначив Железняк.

Щодо мажоритарників, за його словами, тут і справді проблема. Оскільки у виборців їх округу просто не буде можливості до кінця війни мати своє представництво у Парламенті. 

“Хоча знов ж таки, користі від депутата, який перестав ходити в зал та Комітети мало”, – наголосив він.

Нагадаємо, Арахамія повідомив, що 17 нардепів від “Слуг” хочуть скласти мандат. Проте звільнятимуть депутатів лише з медичних показників, щоб зберегти парламент легітимним.

Згодом Геращенко назвала три причини, чому “Слуги” і депутати інших фракцій масово хочуть скласти мандат. За її словами, “парламентаризм вже знищено і це все наслідки”.

Подібні

Туск вважає, що конфлікт Польщі і України – стратегічна помилка, яка зашкодить обом сторонам

“У політиці помилка гірша за злочин”

Рада розблокувала закон, який передбачає збільшення фінансування оборони на 1,56 трлн грн

Рада відхилила 7 постанов, які блокували закон

Травневі атаки українських дронів зупинили третину нафтових потужностей РФ, – ЗМІ

Уражень зазнали 8 з 10 найбільших підприємств Кремля

“Проблема мобілізації – комплексна, і її можна вирішити лише після трансформації у війську”: Федоров про ситуацію з ТЦК

Реформа складна, але “цей шлях треба пройти”