Засідання ОБСЄ у Північній Македонії
Фото: ОБСЄ/Twitter

Українська делегація, яка прибула до Північної Македонії для участі у засідання міністрів закордонних справ ОБСЄ у повному складі залишила зал засідань під час виступу російського міністра МЗС Сергія Лаврова.

Про це повідомляє “Європейська правда”.

“Українська делегація у повному складі вийшла з зали, коли російський міністр почав свій виступ. При цьому Україну підтримали і кілька інших делегацій, перелік яких поки невідомий. Лавров, який виступав російською, у якийсь момент перервався і, вочевидь, відреагував на події в залі англійською мовою: “Ви не могли б залишити мене на самоті, будь ласка? Дякую”, – йдеться у повідомленні.

Після завершення виступу Лавров одразу залишив зал засідань.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба оголосив, що бойкотуватиме міністерське засідання ОБСЄ через присутність там глави МЗС Росії.

Також повідомлялося, що кілька міністрів бойкотують зустріч ОБСЄ, але не оголосили про це публічно. На відміну від них, представники країн Балтії свого наміру не приховували.

Держсекретар США Ентоні Блінкен залишив зустріч ОБСЄ до прибуття туди Лаврова. Не з’явився на засіданні і головний дипломат ЄС Жозеп Боррель.

Подібні

Швеція оголосила, що виділяє $108 млн на підтримку ініціативи PURL

Загальний обсяг підтримки Швеції через PURL становить $543 млн

Під час війни Україна не зможе стати повноправним членом ЄС, —Мерц

Він пропонує варіант асоційованого членства в Євросоюзі

Хакери створили копію “Резерв+” і продавали доступ для бажаючих уникнути мобілізації: деталі розслідування

У “додатку” встигли зареєструвалося понад 4 тисячі користувачів

Президент Гондурасу Насрі Асфура перший раз приїхав до України

Гондурас виявляє глибокий інтерес до українських технологій