побільшало українців, які готові на переговори для зменшення жертв
Фото: Міністерство культури та інформаційної політики України

З 21 жовтня у Києві знову запрацює оглядовий майданчик на щиті монумента “Батьківщина-мати”. Адже з початком повномасштабного вторгнення РФ його тимчасово закрили.

Про це розповів директор Національного музею історії України у Другій світовій війні Юрій Савчук в ефірі “Радіо Культура”.

За його словами, двері головного корпусу музею відчиняться 20 жовтня – вперше з початку повномасштабної війни. Наступного дня почне діяти оглядовий майданчик на щиті монумента. Щодня здійснюватиметься не більше десяти підйомів.

Зазначається, що сам музейний комплекс, який займає 11 гектарів, весь час працював. Тільки цього року станом на 19 жовтня музей прийняв більше ніж чверть мільйона відвідувачів.

Однак значна частина колекції музею евакуйована й досі зберігається у сховищах. Тому музейники використали доступні виставкові площі для створення сучасних виставок.

Нагадаємо, у столиці завершили роботи на монументі “Батьківщина-мати” та “Тризуб Батьківщини”. Вартість проєкту – 28 мільйонів гривень.

Подібні

“Мадяр” підтвердив атаку на головну підстанцію окупованого Севастополя

Птахи СБС “результативно відпрацювали” 48 оперативних та планових військових цілей за ніч

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: що відомо про майора Єгора Голубова

Останні роки він очолював батальйон патрульної поліції в Краматорську та Слов’янську

Україна підписала з Німеччиною угоду на закупівлю 600 ракет для ППО

Німеччина має ліцензію США на виробництво боєприпасів для систем Patriot

Конституція України пройшла найтяжче випробування – повномасштабну війну, — Стефанчук

Він відкрив конференцію “Конституційна стійкість України в умовах війни”