побільшало українців, які готові на переговори для зменшення жертв
Фото: Міністерство культури та інформаційної політики України

З 21 жовтня у Києві знову запрацює оглядовий майданчик на щиті монумента “Батьківщина-мати”. Адже з початком повномасштабного вторгнення РФ його тимчасово закрили.

Про це розповів директор Національного музею історії України у Другій світовій війні Юрій Савчук в ефірі “Радіо Культура”.

За його словами, двері головного корпусу музею відчиняться 20 жовтня – вперше з початку повномасштабної війни. Наступного дня почне діяти оглядовий майданчик на щиті монумента. Щодня здійснюватиметься не більше десяти підйомів.

Зазначається, що сам музейний комплекс, який займає 11 гектарів, весь час працював. Тільки цього року станом на 19 жовтня музей прийняв більше ніж чверть мільйона відвідувачів.

Однак значна частина колекції музею евакуйована й досі зберігається у сховищах. Тому музейники використали доступні виставкові площі для створення сучасних виставок.

Нагадаємо, у столиці завершили роботи на монументі “Батьківщина-мати” та “Тризуб Батьківщини”. Вартість проєкту – 28 мільйонів гривень.

Подібні

Європейський бізнес минулого року сплатив 2,5 млрд євро на податки у РФ, — Yle

Повністю вийти з російського ринку спромігся лише британський харчовий гігант Unilever

Україна буде дзеркалити: Сибіга попередив Лукашенка про наслідки у разі провокацій

МЗС не очікує участі Білорусі у війні

Нідерланди нададуть Україні 178 млн євро та газові турбіни для підготовки до зими

Україна вже передала партнерам перелік пріоритетних потреб

Повоєнні вибори у Раду: коли і як українці готові обирати нардепів

Нове соціологічне дослідження “Політарени” і компанії Active Group