Мадяр розповів про атаку на підстанцію у Севастополі
Фото: militarnyi.com

В окупованому Севастополі у ніч проти 24 червня дрони Сил безпілотних систем України уразили головну електропідстанцію.

Про це повідомив командувач Роберт Бровді (“Мадяр”).

“Було уражено головну електропідстанцію Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС, ( ПС 330/220/110/35кВ “Севастополь”). Працювали Птахи 1 ОЦ Сил Безпілотних Систем за координації новоствореного Центру глибинного ураження СБС”, – повідомив він.

За його словами, протягом ночі 24 червня Птахи СБС “результативно відпрацювали” 48 оперативних та планових військових цілей у оперативній глибині противника на південних окупованих територіях.

Читайте також: Окупований Севастополь залишився без світла після нічної атаки дронів

Нагадаємо, що в СБУ оголосили про успішне ураження системи ППО та військових аеродромів російських окупантів в окупованому Криму. Зокрема було атаковано четвертий ЗРК “Панцир” поблизу Кречі і ангари на аеродромі “Саки”.

Подібні

Україна має право захищатися: у Єврокомісії відреагували на ультиматум Зеленського на адресу Лукашенка

В Євросоюзі погрозу Зеленського вважають цілком виправданою

Дефіцит пального дістався російського Сибіру: місцева влада встановлює обмеження на продаж

Це стосується як бензину, так і дизельного пального

Обмеження на продаж палива впровадили вже у 15 регіонах Росії: влада запевняє, що це “штучний дефіцит”

Криза торкнулась навіть “найнафтовішого” регіону – Ханти-Мансійського автономного округу

Трамп не вірив у перемогу України над РФ, але Європа його переконала, – Макрон

Американський лідер прогнозував швидку поразку