Михайло Головко повернувся на роботу
Фото: Скриншот з відео

Голова Тернопільської облради Михайло Головко, якого підозрюють в отриманні хабаря і випустили з-під варти під заставу, з’явився на роботі.

Про це повідомляє сайт Тернополяни.

Головко дав коротку пресконференцію для місцевих ЗМІ стосовно свого затримання НАБУ і обвинувачення у вимаганні 2,4 млн грн. Ці гроші він хотів за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської облради.

Головко стверджує, що ніякого хабаря не було.

“Ніякого хабаря не було. Я ніколи не брав і не буду. Свої слова можу підтвердити, якщо буде потрібно, і на детекторі брехні”, – заявив очільник облради.

Головко заявив, що повернувся на своє робоче місце, оскільки відстороненим від обов’язків він не був.

“Він зазначив, що не збирається йти у відставку, оскільки не є підсудним, а має статус підозрюваного і свою невинуватість доводитиме у суді”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 26 червня НАБУ повідомило, що у Тернополі голову обласної ради Михайла Головка та двох заступників керівника військової адміністрації спіймали на хабарі. Зловмисники вимагали гроші у підприємця, який займався волонтерством.

Хабарнику загрожує від чотирьох до восьми років в’язниці з позбавленням права обіймати подібні посади строком до трьох років з конфіскацією майна.

За кілька днів Головко вийшов з-під варти під заставу у розмірі 805 тис. грн. Він повинен утримуватися від спілкування зі свідками, здати закордонні паспорти та носити електронний браслет.

У суді Головко назвав хабар провокацією і підставою.

Читайте також: У “Свободі” натякнули, що хабарництво може бути “політичними утисками” Головка

Подібні

“Птахи СБС прикурили газосховище”: Мадяр заявив про масований удар по об’єктах РФ у Криму

По об’єкту відпрацювали одразу кілька підрозділів

Німеччина розгорне у Литві бригаду з 5 тисяч військових біля кордону з Білоруссю

Наразі в Литві вже перебувають близько 1800 військових із ФРН

Перші підсумки конференції у Ґданську: партнери нададуть щонайменше 375 млн євро на відновлення української енергетики

Кошти виділять США, Швеція, Норвегія, Естонія, Ісландія та Литва

Смілянський пояснив, чому Зеленський відправив Навроцькому орден не “Укрпоштою”

Останні два місяці автівки “Укрпошти” блокуються польською митницею