Росіяни влаштували авіанальот на Авдіївку
Фото: Муса Магомедов/Telegram

Російські окупанти 16 травня влаштували чергову атаку на Авдіївку. Цього разу об’єктом був місцевий коксохімічний завод та частина ДСНС, які РФ бомбила авіацією.

Про це повідомив нардеп Муса Магомедов. Він же опублікував фото наслідків удару.

авіанальот на Авдіївський коксохімзавод

“Вдарили у їдальню “Дружба” та ДСНС, що за нею. І одразу обстріляли п’ятий санпобуткорпус. Будівлі зруйновані, тішить, що обійшлося без жертв. Наразі коксохіміки розбирають завали”, — розповів він.

Росіяни бомбили Авдіївку
РФ обстріляла коксохімзавод в Авдіївці

Нагадаємо, що вранці 15 травня в Авдіївці окупанти обстріляли ракетами лікарню. Внаслідок цього загинули четверо людей.

Очільник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш прокоментував інформацію про евакуацію населення через загострення ситуації. Він сумнівається, що людей вдасться вивезти.

Раніше повідомлялося, що Авдіївка та Мар’їнка наразі є найгарячішими точками на таврійському напрямку. Тому з Авдіївки найближчим часом намагатимуться евакуювати всіх цивільних.

Нагадаємо, сьогодні, 15 травня, в окупованому Луганську пролунав вибух. Окупанти повідомляють про ракетний удар в районі військової частини.

Подібні

США відновили санкції проти російської нафти, — Офіс президента

США вирішили більше не продовжувати пільговий період для російських енергоресурсів

Російські БпЛА вже не літають вздовж кордону України і Білорусі після ультиматуму Зеленського, – ЗМІ

Навесні та на початку літа 2026 року прольоти російських БпЛА вздовж кордону були масовими

США надавали Україні дані розвідки для атак на Московський НПЗ, — FT

Західні союзники вже закликали Вашингтон продовжувати надання таких відомостей

Москва знову під атакою безпілотників, Собянін хвалиться, що “збили” 80 штук

Тим часом всі аеропорти регіону знову не працюють