Мадяр розповів про атаку на підстанцію у Севастополі
Фото: militarnyi.com

В окупованому Севастополі у ніч проти 24 червня дрони Сил безпілотних систем України уразили головну електропідстанцію.

Про це повідомив командувач Роберт Бровді (“Мадяр”).

“Було уражено головну електропідстанцію Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС, ( ПС 330/220/110/35кВ “Севастополь”). Працювали Птахи 1 ОЦ Сил Безпілотних Систем за координації новоствореного Центру глибинного ураження СБС”, – повідомив він.

За його словами, протягом ночі 24 червня Птахи СБС “результативно відпрацювали” 48 оперативних та планових військових цілей у оперативній глибині противника на південних окупованих територіях.

Читайте також: Окупований Севастополь залишився без світла після нічної атаки дронів

Нагадаємо, що в СБУ оголосили про успішне ураження системи ППО та військових аеродромів російських окупантів в окупованому Криму. Зокрема було атаковано четвертий ЗРК “Панцир” поблизу Кречі і ангари на аеродромі “Саки”.

Подібні

Єдиний задоволений спостерігач — у Москві: в ЄС відреагували на конфлікт України та Польщі

Піньо додала, що Брюссель повністю довіряє двостороннім дискусіям, які наразі тривають між Варшавою та Києвом

Кличко заявив, що уряд “підкидає якісь шаради” і не дотримується домовленостей про підготовку Києва до зими

“Уряд нам заявив, що йдеться тільки про фінасування. А до робіт відношення практично не матиме”.

Зеленський на аудієнції у короля Бельгії розповів про удари РФ по Києво-Печерській лаврі

Також вони також обговорили ситуацію на фронті та євроінтеграцію

Альберта передала до Фонду підтримки енергетики України 160 тис. євро

За ці кошти закуплять енергообладнання, яке потрібне для ремонтів