У СБУ оголосили про успішне ураження системи ППО та військових аеродромів російських окупантів в окупованому Криму.
Про це йдеться в офіційному повідомленні пресцентру СБУ.
“Воїни Центру спецоперацій “Альфа” СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів “Саки” та “Гвардійське” на тимчасово окупованій території АР Крим”, – йдеться у повідомленні.
За попередніми даними уражено:
- на військовому аеродромі “Саки” чотири ангари для зберігання авіаційної техніки;
- поблизу Керчі уражено дві одиниці озброєння зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, а також два зенітні ракетно-гарматні комплекси “Панцир-С1”.
В СБУ зазначають, що це вже четвертий уражений “Панцир-С1” окупантів у цьому районі.
В СБУ наголошують, що російські окупанти втрачають контроль над небом Криму.
“Кожен знищений комплекс ППО та кожен уражений військовий аеродром відкриває нові можливості для подальших ударів України по військовій інфраструктурі ворога. СБУ й надалі методично перетворюватиме Крим на територію постійних втрат для російської армії, допоки вона не покине український півострів”, – йдеться у коментарі.
Читайте також: Українські ВМС та ГУР знищили три морські безпілотні катери росіян
Нагадаємо, що внаслідок масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру у ніч проти 24 червня, окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання.








