Screenshot

ЗСУ уразили два нафтові танкери РФ в акваторії входу у порт Новоросійська.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

“Наші воїни продовжують застосування санкцій проти російського “тіньового нафтового флоту”. Цього разу вони уразили два таких судна в акваторії входу в порту Новоросійська”, – зазначив він.

За словами президента, ці танкери активно застосовувалися для перевезення нафти. Водночас він подякував усім причетним за корисні результати. Зеленський наголосив, що країнська далекобійність буде всебічно розвиватися – на морі, у небі та на землі.

Нагадаємо, Сили оборони України уразили російські літаки Су-57 і Су-34. Точний ступінь пошкоджень наразі уточнюється.

Читайте також: Путін скиглить, що українські удари по Туапсе “можуть призвести до серйозних наслідків для екології”

Подібні

Сибіга повернув польську нагороду у відповідь на позбавлення Зеленського ордена Білого Орла

Дії Варшави він назвав імпульсивними та емоційними

У Генштабі ЗСУ підтвердили повторну атаку на Московський НПЗ: зафіксовано п’ять точок горіння

Крім того, під атакою українських дронів була нафтоабаза у Ростовській області і об’єкти у ТОТ

Київ візьме кредит в ЄБРР на придбання 50 вагонів метро і кредит в Ощадбанку для підготовки до зими

Обсяг кредиту ЄБРР – 150 млн євро, “Ощадбанку” – 2,5 млрд грн

Трамп позитивно оцінив запит України на ліцензії для виробництва протибалістичних ракет, — Зеленський

Наразі над цим питанням розпочинають роботу команди обох країн