Фото: Шкарлет\telegram

Голова Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет йде у відставку.

Про це повідомила народна депутатка від партії “Голос” Інна Совсун на своїй сторінці у Facebook.

“Сергій Шкарлет написав заяву про відставку. Я хочу подивитися в очі кожному депутату і кожній депутатці, які проголосували за його призначення. Ви пишаєтеся досягненнями міністра освіти на посаді за 3 роки? Хто компенсує втрачені роки для українських учнів та студентів? Ви?”, – заявила народна депутатка.

Нагадаємо, Шкарлета призначили міністром освіти 17 грудня 2020 року. Голоси для цього ледве знайшли, система «Рада» показала мінімальну необхідну кількість — 226. Представники низки громадських організацій закликали Зеленського не призначати Шкарлета міністром освіти. З червня 2020 року він майже пів року був в.о. міністра. А раніше освітній комітет Верховної Ради не підтримав кандидатуру Шкарлета на посаду міністра.

Подібні

РФ тисне на Білорусь для відкриття нового фронту проти України, — WSJ

Головна причина – сповільнення наступальних дій загарбники на Донбасі

У РФ силовики вмовляють Путіна перенести вибори до Держдуми: які аргументи

Для Путіна вибори мають особливе значення. Це мантра для населення, що “все під контролем”

В окупованому Криму закривають дитячі табори: Аксьонов заборонив приймати дітей до осені

Обмеження набули чинності сьогодні з 11:00

Перші підсумки конференції у Ґданську: партнери нададуть щонайменше 375 млн євро на відновлення української енергетики

Кошти виділять США, Швеція, Норвегія, Естонія, Ісландія та Литва