Педро Санчес
Фото: @desdelamoncloa

Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес зранку 23 лютого прибув до Києва.

Про це Санчес написав у Twitter.

“Сьогодні повертаюся до Києва. Ми будемо з Україною та її народом, поки до Європи не повернеться мир”, – зазначив прем’єр.

Санчес прибув у столицю України, як і всі міжнародні гості, поїздом. Він виклав на своїй сторінці відео з вокзалу Києва.

Санчес планує зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським. Очільник уряду Іспанії вже вдруге приїхав в Україну, після першої поїздки у квітні 2022 року.

Подібні

У Воронежі ракетами атакований завод, де виробляють начиння для російських “Іскандерів” і “Панцирів”

У Генштабі ЗСУ підтверили, що застосували високоточні ракети

В Україні запрацював закон про медичний канабіс. Як можна отримати ліки на основі конопель

Через цей закон політики “ламали списи”, лякаючи легалізацією і поширенням наркотиків

450 тис. грн для піхотинця: експерти і нардепи про надійність трансформації Сил оборони і звідки на це гроші

Законодавчого підґрунтя у цієї реформи немає, в цьому і проблема

Зеленський доручив ГУР та ЗСУ бити на випередження по російських об’єктах

Удари Сил оборони вже змусили Кремль оголити протиповітряну оборону в регіонах