транспорт в Києві повітряна тривога
Фото: ФАКТИ

У Києві сьогодні, 17 лютого весь електротранспорт відновлює свою роботу. Трамваї та тролейбуси повертаються на свої маршрути.

Про це повідомляє начальник КМВА Сергій Попко.

“Сьогодні весь електротранспорт столиці повернувся на свої маршрути! Зараз на 46-ти тролейбусних маршрутах працює 286 одиниць транспорту, а на 32-х трамвайних – 195!” – повідомив Попко.

Він нагадав, що загалом столиця жила без електротранспорту 56 днів.

Так, 23 грудня через дефіцит електроенергії робота наземного електротранспорту столиці (трамваїв та тролейбусів) була зупинена. На маршрутах наземного електротранспорту працювали автобуси.

Нагадаємо, ЗСУ збили над Київською областю повітряну кулю російських окупантів. Всього таких куль було шість.

Подібні

Безпековий Комітет Ради рекомендує ухвалити в першому читанні законопроект про оборонну інноваційну діяльність

Йдеться про технологічний суверенітет України

У Криму знову лунали вибухи: монітори кажуть про атаку на НПЗ і електропідстанції

Супутникові знімки фіксують кілька осередків пожеж на Керченському півострові

Зеленський попередив уряд і дипломатів про персональну відповідальність за зрив графіків ППО

Також у пріоритеті — спільне з партнерами виробництво далекобійної зброї

У Воронежі ракетами атакований завод, де виробляють начиння для російських “Іскандерів” і “Панцирів”

У Генштабі ЗСУ підтверили, що застосували високоточні ракети