Зеленський про удари по енергетиці

У ніч проти 16 липня РФ знову атакувала Україну. Під основним ударом перебували Вінниччина, Дніпровщина, Харківщина та Одещина.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

Він заявив, що однією з цілей окупантів стала енергетична інфраструктура країни.

“Зараз максимально стараються все відновити в Кривому Розі, електропостачання буде повернено протягом сьогоднішнього дня. На жаль, поранено 15 людей, серед них одна дитина. Всім надається необхідна медична допомога”, – повідомив президент.

Протиповітряна оборона збила близько 200 безпілотників, ще понад 140 не досягли своїх цілей.

Глава держави констатував, що Росія не змінює свою стратегію, тому для ефективної протидії цьому терору нам потрібне системне посилення захисту.

“Більше ППО, більше перехоплювачів, більше рішучості, щоб Росія відчувала нашу відповідь”, – сказав президент.

Читайте також: Росія здійснила масовану атаку на Вінницю, Кривий Ріг і Харків: є влучання у підприємства

Подібні

У РФ б’ють на сполох через труднощі із набором контрактників

Підготовка до так званої мобілізації триває вже кілька місяців

У Держдепі США заявили про перелом у війні: Україна перехопила ініціативу і перемагає

Окремо представник відзначив роль українських далекобійних ударів по території Росії

Було гучно: у РФ скаржаться на атаку дронів у Новомосковську

Відомо, що під атакою безпілотників опинився хімзавод “Азот”

Нідерланди нададуть Україні 178 млн євро та газові турбіни для підготовки до зими

Україна вже передала партнерам перелік пріоритетних потреб