В Україні дослідили нові уламки Орєшніка
Фото: Defence Express

Фахівці української моніторингової платформи “єРадар” вважають, що у ніч проти 25 травня Росія здійснила два запуски зі своєї балістичної системи середньої дальності РС-26 “Рубіж” (“Орєшнік”).

Про це монітори розповіли у своєму Telegram-каналі.

Вони нагадали, що під час масованого ракетного удару РФ велика кількість моніторингових каналів повідомляли про пуск “Орєшніка” близько 01:00 ночі, однак жодних повідомлень про влучання не було. Тоді з’явилася інформація про повторний пуск за кілька хвилин.

“Ми поставили під сумнів перший запуск, який, вочевидь, все ж таки відбувся. Другий “Орєшнік” вдарив по тимчасово контрольованій Росією території в районі Авдіївки чи Ясинуватої, що у передмісті Донецька. Не виключено, що вдарили по власним військам на цій території”, – зазначають монітори.

Іншого удару, як відомо, було завдано по Білій Церкві, і тому Повітряні Сили України повідомили лише про це влучання.

Читайте також: Росія завдала удару “Орєшніком” по гаражах у Білій Церкві

“Гадаємо, хлопці з КіберБорошна зможуть точно геолокувати місце влучання другої ракети”, – коментують у “єРадар”.

Як повідомлялося раніше, Україна скликає термінові засідання ООН та ОБСЄ через удар “Орєшніком” і руйнівну атаку РФ на Київ.

Подібні

“Нам потрібні ваші гроші”: Зеленський про зустріч із Абрамовичем у Києві

Тому Зеленський тиснув на Стармера щодо коштів за проданий “Челсі”

Зеленський розповів, про що говорив з Віткоффом і Кушнером

Президент назвав це спілкування “дуже позитивним”

Через дрони ЗСУ росіяни припинили рух військових вантажів “сухопутним коридором” до Криму, — “Мадяр”

Це суттєво послабить боєздатність окупаційних підрозділів на півдні

Мітинг під КМДА: кияни вимагають зупинити підвищення тарифів на проїзд

Учасники заходу вимагають ввести мораторій на підвищення вартості проїзду