У ніч на 24 травня армія РФ вдарила по Київщині балістичною ракетою середньої дальності РС-26 “Рубіж” (“Орєшнік”).

Про це виданню “РБК-Україна” повідомив начальник управління комунікацій Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат.

За його словами, пуск ракети росіяни здійснили з полігону Капустін Яр. “Орєшнік” влучив у районі Білої Церкви.

За інформацією ДСНС, у Білій Церкві внаслідок влучання пошкоджені три гаражі після удару “Орєшніком”. Водночас у Міноборони РФ заявили про нібито ураження об’єктів військового управління України. 

Варто зазначити, що вночі ПС ЗСУ оголосили загрозу застосування балістичної ракети середньої дальності “Орєшник”. Українців закликали реагувати на тривоги й не нехтувати укриттям.

Нагадаємо, цієї ночі Київ і область зазнали однієї з найпотужніших атак Росії. Є загиблі й чимало руйнувань. Кількість постраждалих постійно зростає.

Читайте також: Медведєв заявив, що нічна атака на Київ – це відповідь на удар по будівлі коледжу в окупованому Старобільську

Подібні

ЗСУ підтвердили удар по Петербургу напередодні приїзду Путіна і початку економічного форуму

Масштаби завданих пошкоджень уточнюються

Туск повідомив про переговори з Будановим через “абсолютно непотрібний конфлікт” щодо УПА

“Без компромісу відносини визначатиме “жорсткий бізнес”, а не емпатія”

“Цілі досягнуто, призначені об’єкти – уражено”: у Росії відзвітували про наслідки атаки на Україну

Окупанти не приховують застосування гіперзвукових ракет

На Дніпропетровщині оголосили підозри двом працівникам ТЦК, які “викинули біля смітника” чоловіка

Наразі триває слідство і встановлюються усі причетні до цього випадку