Президент Володимир Зеленський 25 травня розповів, що наразі у Києві тривають заходи з ліквідації наслідків масованого удару РФ у Шевченківському та Подільському районах столиці.
Про це йдеться у дописі на сторінці президента.
“Загалом у Києві було пошкоджено близько 300 обʼєктів. Найбільше серед них житлових будинків. Протягом дня вчора надійшли заявки щодо різних ступенів пошкодження у майже 150 приватних і багатоповерхових будинках”, – повдіомив президент.
Також він підтвердив інформацію про 87 поранених, з яких троє – діти.
“У лікарнях госпіталізовано 21 людину, решта отримують допомогу амбулаторно. Вдячний медикам, які лікують і підтримують наших людей. Дякую всім, хто працює над відновлювальними роботами, усім службам”, – прокоментував глава держави.
Загалом, за його словами, від вчорашнього обстрілу постраждали шість областей.
Читайте також: Внаслідок російської атаки, по всій Україні пошкоджено півтори сотні об’єктів, – Свириденко
“Захисту має бути більше: підтримка ППО – це щоденний пріоритет зовнішньополітичної роботи України на всіх рівнях. І обовʼязково тиск на агресора має бути та відповідальність за всі ці удари. Дякую партнерам, які засудили вчорашній удар, і всім, хто готовий нам допомагати реальними кроками”, – підсумував президент.
Нова атака РФ на Україну: як це було
У ніч проти 24 травня 2026 року Київ і область зазнали однієї з найпотужніших атак Росії. Армія РФ вдарила “Орєшніком” по Київщині, внаслідок чого у Білій Церкві було пошкоджено гаражі.
Значних пошкоджень зазнав центр Києва, район Лук’янівки, Шулявка, Печерськ та Лівобережні райони.
Після атаки заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що це була “відповідь на удар по будівлі коледжу в “ЛНР”. Напередодні в окупованому Старобільську Луганської області ЗСУ уразили приміщення, де розміщалися військові РФ і тривало навчання російських дронщиків з елітного підрозділу “Рубікон”.
Читайте також: Україна скликає термінові засідання ООН та ОБСЄ через удар “Орєшніком” і руйнівну атаку РФ на Київ








