Україні вдалося повернути додому сина захисниці, який три роки перебував в окупації на Луганщині. Наразі з дитиною усе добре.

Про це повідомив керівника Офісу президента України Андрій Єрмак.

Повернення дитини відбувалося у межах ініціативи президента “Bring Kids Back UA”. Відомо, що хлопчик до початку повномасштабного вторгнення жив із мамою та бабусею у Сватовому в Луганській області. Після того, як його мати вступила до лав ЗСУ, місто опинилося під російськими обстрілами, а потім потрапило під окупацію. Таким чином, хлопчик залишився з бабусею. А два тижні тому його бабуся померла. 

“Дитина опинилася сам на сам під загрозою депортації до Росії та потрапляння до інтернату. Вдячний нашим партнерам за допомогу”, – зазначив він.

Нагадаємо, Росія проводить системну, цілеспрямовану та широкомасштабну політику щодо примусового всиновлення дітей з України. Цю операцію ініціювали за прямою вказівкою російського диктатора Володимира Путіна, і у ній беруть участь різні гілки влади РФ, а також окупаційні адміністрації.

Подібні

Україна передасть партнерам технології російських ракет, щоб посилити оборону

Це має пришвидшити створення ефективних засобів протидії російській техніці

Свириденко анонсувала укладання угод на понад 10 млрд євро у Ґданську

Заплановане укладання близько 160 угод, які посилять безпеку України

Безпековий Комітет Ради рекомендує ухвалити в першому читанні законопроект про оборонну інноваційну діяльність

Йдеться про технологічний суверенітет України

Європейський бізнес минулого року сплатив 2,5 млрд євро на податки у РФ, — Yle

Повністю вийти з російського ринку спромігся лише британський харчовий гігант Unilever