Фото: dtek-kem.com.ua/ua

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що в Україні буде децентралізована енергетична система – менш вразлива до російських обстрілів. 

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 3 січня.

“Російські атаки штовхають нас до корінної реформи – побудови децентралізованої енергетичної системи. Тоді вона буде менш вразливою до ворожих нападів. Ідеться про створення мініелектростанцій та малих об’єктів генерації, імплементованих у наявну енергосистему”, – зазначив очільник уряду.

Повідомляється, що програмою-мінімум для Кабміну цього року визначили: успішне завершення опалювального сезону, відновлення пошкоджень, яких завдали російські варвари, забезпечення безперебійної роботи критичної інфраструктури та посилення безпеки енергооб’єктів, особливо АЕС.

Подібні

Угорщина заблокувала наступний крок у переговорах про вступ України та Молдови до ЄС, – Politico

Цей демарш повністю відповідає нинішній позиції Мадяра щодо членства України в ЄС

ЗСУ атакували Центр космічного зв’язку “Дубна” під Москвою: він заміняв окупантам Starlink

На території об’єкта після удару дронами була зафіксована доволі сильна пожежа

Зеленський заявив, що визначати перемовника від Європи у діалозі з Кремлем буде Україна

Під час останнього саміту ЄС, Україні присвятили всю непублічну частину заходу

Навроцький назвав вступ України до ЄС загрозою для польських фермерів

На його думку, Брюссель чинить тиск на аграрний сектор країни