Фото: Pixabay

Міністерство цифрової трансформації України спільно з канадською технологічною організацією eQualitie передали провайдерам в усі регіони України 172 батареї SBL, які забезпечать роботу інтернет-мережі.

Про це Мінцифри повідомляє у Telegram.

“Батареї отримали 29 провайдерів з усіх областей України. Переважно Харківської, Донецької, Київської, Житомирської, Чернігівської та Сумської. Це регіони, які мають найбільші труднощі з інтернетом через знеструмлення”, – йдеться у повідомленні.

У міністерстві пояснили, що це допоможе живити інтернет-мережі, поки немає електрики, а людям — бути на зв’язку з рідними та знати останні новини.

У Мінцифри подякували за допомогу канадській технологічній організації eQualitie, DEPS та Асоціації “Правовласників та постачальників контенту”.

Подібні

ЗСУ перебили логістику ворога: під ударом опинився міст із Криму та комплекс “Панцир-С”

Під потужний удар потрапили і центри керування дронами окупантів

Москва знову під атакою безпілотників, Собянін хвалиться, що “збили” 80 штук

Тим часом всі аеропорти регіону знову не працюють

Альберта передала до Фонду підтримки енергетики України 160 тис. євро

За ці кошти закуплять енергообладнання, яке потрібне для ремонтів

Доля мирних переговорів залежить лише від Путіна, – Мерц

З боку України є конкретна пропозиція зібратися для переговорів, але не в РФ