окупанти вдарили балістикою по Одещині
Фото: ДСНС України

Російські війська 11 жовтня атакували Одеську область балістичними ракетами. Зруйновано двоповерховий будинок, загинули четверо людей.

Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

“Внаслідок атаки в Одеському районі сталося руйнування двоповерхової будівлі, де жили та працювали цивільні. Під завалами опинилися люди”, – написав він.

Повідомляється, що рятувальники ДСНС врятували чотирьох людей, ще троє людей під уламками будівлі загинули.

“Серед загиблих 43-річна жінка, 22-річний хлопець та 16-річна дівчина. Ще одна жінка від отриманих травм померла в лікарні”, – повідомив Кіпер.

Також 10 людей отримали поранення та травми, девʼятеро постраждалих ушпиталено. Четверо людей у важкому стані.

Нагадаємо, що російська армія “переключила” свою балістику на Одесу. Наразі головна ціль – морські коридори України. Однак, крім суден страждає і цивільна інфраструктура.

Приміром, 9 жовтня армія РФ вчергове атакували балістичними ракетами Одеський район. Наразі відомо про вісьмох жертв. В Одесі оголошено День жалоби.

Подібні

У Кривому Розі вже четверо загиблих внаслідок ракетної атаки РФ

У місті оголошено День жалоби

Україна готова до прямих переговорів з Росією, але терпіння Києва не безмежне, – постпред Мельник

Наразі пропонується припинення вогню вздовж фактичної лінії фронту

Генштаб повідомив про ураження Московського центру космічного звʼязку

Підтверджено й ураження інфраструктури порту “Кавказ” у Краснодарському краї РФ

Російські БпЛА вже не літають вздовж кордону України і Білорусі після ультиматуму Зеленського, – ЗМІ

Навесні та на початку літа 2026 року прольоти російських БпЛА вздовж кордону були масовими