ЗСУ уразили центр космічного зв’язку у Московській області РФ, полігон підготовки операторів БпЛА та логістичну інфраструктуру ворога.
Про це повідомляють у Генеральному штабі Збройних сил України.
Так, 21 і 22 червня Сили оборони України атакували центр космічного зв’язку “Дубна” у Московській області. Нині там спостерігається масштабне задимлення, а збитки ворога уточнюються.
Також українські оборонці уразили полігон підготовки операторів БпЛА в районі Дебальцевого на території Луганщини і пункти управління дронів у районах Мирнограда та Перебудови на Донеччині. Окрім того, постраждали й командно-спостережні пункти противника в районі Ільок-Пеньковки Бєлгородської області РФ та українського Покровська в Донецькій області.
Атаковано й автомобільний міст в районі Василівки Запорізької області, який використовується для перекидання військ і забезпечення окупаційної армії. Крім того, підтверджено ураження інфраструктури порту “Кавказ” у Краснодарському краї РФ і два автомобільні пороми.
Нагадаємо, за словами президента Украъни Володимира Зеленського, “Велика сімка” знала про українську операцію по Московському регіону РФ, побачила результат і підтримала ці дії. Він наголосив, що це вперше, коли G7 об’єднано підтримала Київ.
Крім того, з ночі та зранку Москва знову була під атакою безпілотників. В аеропортах російської столиці навіть скасували або відклали 367 рейсів.
Водночас у Воронежі ракети атакували завод, де виробляють “начинку” для російських “Іскандерів” і “Панцирів”. В українському Генштабі підтверили, що застосували високоточні ракети.
Читайте також: У Криму оголосили про повне закриття порому у Керчі й заборону на продаж палива – що відомо








