Росія вироблятиме свої боєприпаси в Індії
Фото: stillpixels/pexels

Компанія “Рособоронекспорт”. яка входить до складу російської держкорпорації “Ростєх”, налогодила в Індії виробництво боєприпасів 3ВБМ17 “Манго” з бронебійним підкаліберним снарядом.

 Як повідомляє пресслужба “Ростєх”, проєкт реалізується за програмою Make In India.

Повідомляється, що ці боєприпаси призначені для ураження бронетехніки із комбінованим захистом.

Читайте також: Сунак закликатиме Індію вплинути на Росію, – FT

“Постріл “Манго” калібру 125 мм призначений для ведення вогню з гармат танків Т-72 та Т-90, які у тому числі перебувають на озброєнні Сухопутних сил Індії”, – йдеться у повідомленні.

Також вказано, що для забезпечення найвищого ступеня локалізації випуску снарядів “Манго” надалі планується запустити виробництво порохів на території Індії.

При цьому російська компанія не уточнює, чи будуть ці боєприпаси експортуватися до РФ.

Читайте також: Індія не запросила Україну на саміт G20: проте там буде Путін

Подібні

На Миколаївщині судитимуть посадовців ТЦК, які катували батька пʼятьох дітей

Тепер посадовцям загрожує до 12 років в’язниці

Бронювання отримати складніше: Мінекономіки змінило критерії до статусу критичності підприємств

Вимоги майже до всіх галузей сталі жорсткішими

Альберта передала до Фонду підтримки енергетики України 160 тис. євро

За ці кошти закуплять енергообладнання, яке потрібне для ремонтів