Росія вироблятиме свої боєприпаси в Індії
Фото: stillpixels/pexels

Компанія “Рособоронекспорт”. яка входить до складу російської держкорпорації “Ростєх”, налогодила в Індії виробництво боєприпасів 3ВБМ17 “Манго” з бронебійним підкаліберним снарядом.

 Як повідомляє пресслужба “Ростєх”, проєкт реалізується за програмою Make In India.

Повідомляється, що ці боєприпаси призначені для ураження бронетехніки із комбінованим захистом.

Читайте також: Сунак закликатиме Індію вплинути на Росію, – FT

“Постріл “Манго” калібру 125 мм призначений для ведення вогню з гармат танків Т-72 та Т-90, які у тому числі перебувають на озброєнні Сухопутних сил Індії”, – йдеться у повідомленні.

Також вказано, що для забезпечення найвищого ступеня локалізації випуску снарядів “Манго” надалі планується запустити виробництво порохів на території Індії.

При цьому російська компанія не уточнює, чи будуть ці боєприпаси експортуватися до РФ.

Читайте також: Індія не запросила Україну на саміт G20: проте там буде Путін

Подібні

Фінляндія надасть додаткові 40 млн євро на ініціативу PURL для України

Там наголосили на необхідності підтримки у довгостроковій перспективі

Візит Зеленського у польський Ґданськ на конференцію з відновлення України поки під питанням, – ОП

Обговорення цієї поїздки досі триває

“Ключова втрата для РФ — розвідувальна функція”: “Флеш” про наслідки вимкнення ретрансляторів у Білорусі

Без ретрансляторів росіяни більше не зможуть коригувати польоти під час самої атаки

Країни Балтії та Польща вимагають від ЄС нафтового ембарго проти Росії вже цього року,  – FT

Ембарго планували на 15 квітня, але відклали через кризу на Близькому Сході