наступ на Куп'янському напрямку
Фото: Генштаб ЗСУ

Військові аналітики переконані, що окупанти активно атакують Торецьк, щоб просуватися на Часів Яр або Авдіївку.

Про це повідомляють в Інституті вивчення війни (ISW).

“Припущення Волошина про те, що російські війська намагаються атакувати південний фланг Часового Яру з району Торецька, заслуговує на увагу. Якщо їм вдасться розвинути більший виступ у напрямку Шуми-Південне-Північне-Торецьк, то вони зможуть реально загрожувати Часовому Яру з півдня”, – йдеться у повідомленні.

Основна концентрація російських військ у районі Торецька сформована з низькокваліфікованих сил самопроголошеної “ДНР” та територіальних військ. Ймовірно їм складно належним чином здійснювати атаки, особливо з огляду на те, що Україна отримає додаткову військову допомогу впродовж наступних тижнів та місяців.

Нагадаємо, Генштаб заявив, що окупанти значно активізувалися на Торецькому напрямку. Також РФ концентрувала зусилля в районі Новоолександрівки.

Подібні

Лубінець про головне завдання України: “Воюючи проти дракона, самим не перетворитися на дракона”

Він вважає, що Україна дбає про дотримання прав і свобод людини під час війни

Кремль звинуватив США у зриві “домовленостей” Трампа та Путіна в Анкориджі, – Reuters

Одразу три вищі посадові особи РФ синхронно виступили із жорсткими заявами

Окупований Севастополь залишився без світла після нічної атаки дронів

Місцеві кажуть про влучання у Балаклавську ТЕС

Уряд спрямував додаткові 220 млн грн на потреби Сил оборони України

Ці кошти залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕК