Україна отримує перевагу у війні
Фото: Генштаб ЗСУ

Російські окупанти значно посилили активність на Торецькому напрямку. Також ворог концентрувався у районі Новоолександрівки та на Покровському напрямку.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних сил України.

“На Торецькому напрямку агресор значно активізувався – 32 атаки, зокрема, у районах населених пунктів Торецьк, Північне, Південне, Залізне та Нью-Йорк Донецької області. Крім того, на Покровському напрямку ЗСУ відбивали 51 атаку окупантів поблизу населених пунктів Новоолександрівка, Воздвиженка, Євгенівка, Новоселівка Перша, Лозуватське, Яснобродівка, Макарівка, Калинове, Пантелеймонівка та Уманське на Донеччині”, – йдеться у повідомленні.

Основні зусилля ворог концентрував у районі Новоолександрівки, де провів там понад половину своїх атак. Також РФ концентрувала зусилля на Покровському напрямку.

Нагадаємо, в ЗСУ спростовують окупацію Новоолександрівки на Донеччині. Частина населеного пункту, в яку прорвався ворог, перебуває під вогневим контролем України.

Подібні

У столиці відбувся КиївПрайд, на якому учасники нагадали про участь ЛГБТ-військових в захисті України

Водночас на Майдані незалежності проходив Марш Традиції “на захист суспільної моралі”

Окупований Севастополь залишився без світла після нічної атаки дронів

Місцеві кажуть про влучання у Балаклавську ТЕС

У G7 всі знали про підготовку Україною атаки на Московський регіон і підтримали її, – Зеленський

Він зазначив, що це вперше, коли “сімка” об’єднано підтримала Україну

В окупованому Криму закривають дитячі табори: Аксьонов заборонив приймати дітей до осені

Обмеження набули чинності сьогодні з 11:00