Шмигаль про допомогу ЄС
Фото: Telegram

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про виділення 17,5 млрд грн на будівництво захисних споруд.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram за підсумками засідання Кабміну у п’ятницю, 19 січня.

“Йдеться про 17,5 млрд грн, які будуть направлені на будівництво інженерно-технічних та фортифікаційних споруд, відповідне обладнання та систему невибухових загороджень”, – написав очільник уряду.

Читайте також: Шмигаль прокоментував ухвалення держбюджету-2024: пріоритети чітко розставлені

Кошти виділять профільним відомствам та обласним державним адміністраціям.

Раніше повідомлялося, що за останні місяці на Північному напрямку фортифікаційне обладнання смуг оборони Державного кордону України збільшили на 63%.

Зокрема, у Чернігівській області будують дві смуги оборони на найбільш небезпечних напрямках. Роботи проводить цивільна організація, а військові інженери надають необхідну методичну допомогу.

Читайте також: Шмигаль повідомив про посилення оборони Дніпропетровської області: про що йдеться

Подібні

Влада РФ приховує масштаби українських атак і масово відмовляється від сирен — СЗРУ

У тимчасово окупованому Криму загарбники вирішили взагалі не реагувати на кожен проліт безпілотника

Буданов і Кислиця їздили до Польщі, щоб владнати інцидент з орденом Зеленського

Зеленський також пропонував Навроцькому особисту зустріч

“Війні не видно кінця і краю”: Зеленський заявив, що навіть у росіян з’явилися претензії до Путіна

Російське суспільство дедалі більше відчуває наслідки розв’язаної Кремлем агресії

Пентагон вже витратив на війну в Ірані близько $40 млрд: на що пішли ці кошти

Наслідки відчули на собі всі, аж до пересічних громадян