Ігнат про збиття Су-34
Фото: depositphotos.com

Сьогодні, 22 грудня, ЗСУ знищили три російські літаки “Су-34”. Це сталося на південному напрямку.

Про це повідомляє командувач Повітряних сил Збройних сил України Микола Олещук.

“Уночі на шматку збитого “шахеда” із серією “ЬІ” отримав послання від окупантів: “сDохните сYки”. Чудова ідея! Ось вам наша відповідь! Сьогодні, опівдні, на південному напрямку – мінус три російські винищувачі-бомбардувальники “Су-34”. Вечного полета, “братья”! Усім дякую за бойову роботу! Разом – до перемоги!”, – зазначив він.

Олещук не став розкривати деталі спецоперації. Де це сталося – також наразі невідомо. Однак ймовірно це була відповідь на нічну атаку України “шахедами”.

ЗСУ знищили три російські винищувачі-бомбардувальники “Су-34”
Фото: ПС ЗСУ

Нагадаємо, у ніч на сьогодні, 22 грудня, армія РФ завдала удару “шахедами” по Києву. Внаслідок цього є руйнування та постраждалі.

Як відомо, нещодавно ССО спільно з українськими морпіхами та СБУ знищили російський “Солнцепек”. Таку роботу бійці провели на лівому березі Херсонщини.

Також оператори ударних дронів львівської бригади знищили російську самохідну установку 2С5 “Гіацинт-С”. Таким чином захисники позбавили окупантів можливості здійснювати артобстріли.

Подібні

Бронювання отримати складніше: Мінекономіки змінило критерії до статусу критичності підприємств

Вимоги майже до всіх галузей сталі жорсткішими

У “Резерв+” тимчасово не працюють сервіси, пов’язані із підтвердженням інвалідності

У Міноборони запевняють, що це не впливає на вже чинні відстрочки

Аналітичні центри закликали забезпечити БЕБ ресурсами для ефективної боротьби з економічними злочинами

Водночас вони просять підвищити коефіцієнт посадових окладів для Бюро

“Це ніколи не було угодою”: Рубіо заперечив наявність домовленостей між США та РФ щодо України на Алясці

Він спростував чутки про будь-які залаштункові компроміси