У тимчасово окупованому Луганську безпілотники атакували нафтобазу
Фото: РИА Новости

Сьогодні, 4 грудня, у тимчасово окупованому Луганську невідомі безпілотники атакували нафтобазу. На місці спалахнула масштабна пожежа.

Про це повідомляють російські пропагандистські видання “TACC” та “РИА Новости”.

Зазначається, що через атаку на нафтобазу спалахнув один із резервуарів, де сталася велика пожежа. Росіяни традиційно звинувачують в атаці ЗСУ.

“ЗСУ завдавати удару по нафтобазі у Луганську. Під’їзди до нафтобази перекрито. За повідомленням одного з очевидців, перед прильотами він почув звуки роботи засобів протиповітряного захисту і механізмів БпЛА”, – повідомляють у російських ЗМІ.

Про наслідки та чи є постраждалі – наразі не уточнюють. Відомо, що на місці події працюють окупаційні спецслужби. 

Нагадаємо, нещодавно стався вибух на Байкало-Амурській магістралі, яка знаходиться в Бурятії. За даними українських ЗМІ, за цією спецоперацією стоїть СБУ, яка паралізувала єдиний серйозний шлях залізничного сполучення між РФ та Китаєм.

Подібні

США відновили санкції проти російської нафти, — Офіс президента

США вирішили більше не продовжувати пільговий період для російських енергоресурсів

Україна закупить нову велику партію 155-мм пострілів через конкурентний тендер, – Федоров

Попередній аналогічний тендер дозволив зекономити понад 16% від очікуваної вартості

Російські БпЛА вже не літають вздовж кордону України і Білорусі після ультиматуму Зеленського, – ЗМІ

Навесні та на початку літа 2026 року прольоти російських БпЛА вздовж кордону були масовими