На Херсонщині окупанти з безпілотника обстріляли автівку “швидкої”
Фото: Херсонська ОВА

У Херсонській області росіяни вдарили з безпілотника по автівці “швидкої”. Медики не постраждали.

Про це повідомляють у Херсонській обласній військовій адміністрації.

У Херсонській області росіяни вдарили з безпілотника по автівці “швидкої”
Фото: Херсонська ОВА

“Це сталося вчора, 21 листопада, на виїзді з міста Берислав, коли лікарі поверталися з виклику. Медики дивом не постраждали”, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що постраждав сам автомобіль. Медики та водій зуміли врятуватися та залишитися неушкодженими.

Нагадаємо, окупанти обстріляли шахту і лікарню у Селидовому. Є загиблі та поранені. Ймовірно армія РФ використала ракетний комплекс С-300.

Подібні

Україна буде дзеркалити: Сибіга попередив Лукашенка про наслідки у разі провокацій

МЗС не очікує участі Білорусі у війні

Криза Білого Орла: до чого призведе конфлікт України і Польщі. Що думають дипломати, політики і політологи

Нагадаємо, Польща є хабом для постачання в Україну техніки та озброєнь

Путін звинуватив Україну у спробах зірвати турсезон і наказав “звести до нуля” наслідки ударів

За його словами, Москва згодна на діалог винятково “на базі стамбульських домовленостей”

В Україні розробили детектор дронів з розширеним діапазоном і великою батареєю

Нині він успішно пройшов усі бойові випробування