ЗСУ знищили склад боєприпасів РФ
Скриншот з відео

Українські військові на одному з напрямків знищили великий польовий склад із боєприпасами військ РФ.

Відповідне відео опублікував командувач Нацгвардії Олександр Півненко у своєму Telegram.

Зазначається, що на цьому польовому складі російські окупанти накопичували артилерійські снаряди та протитанкові міни.

“Завдяки роботі аеророзвідників 11 бригади ім. М. Грушевського все це тепер перетворилося на попіл”, – йдеться у дописі.

Крім того, впродовж тижня аеророзвідники на південному напрямку завдали ударів по позиціях військ РФ, а також знищили:

  • два склади БК;
  • п’ять одиниць автомобільної техніки;
  • два міномети;
  • два моторні човни;
  • одну вежу радіозв’язку;
  • один комплекс дальнього візуального спостереження Муром-М.

Нагадаємо, що 17 жовтня ЗСУ завдали удару далекобійними ракетами ATACMS по тимчасово окупованому росіянами Міжнародному аеропорту “Луганськ”. Наразі у мережі з’явилися перші супутникові знімки наслідків атаки.

Подібні

У Кремлі заявили, що “було б краще”, аби цілі “СВО” були досягнуті за допомогою дипломатії

І просять гарантій безпеки для Росії

БЕБ викрило оборудку на ремонті доріг, яка коштувала державі 244 млн грн: Цивінський повідомив деталі розслідування

У “схемі” були задіяни компанії, пов’язані з громадянином РФ

Перші підсумки конференції у Ґданську: партнери нададуть щонайменше 375 млн євро на відновлення української енергетики

Кошти виділять США, Швеція, Норвегія, Естонія, Ісландія та Литва

Зеленський на аудієнції у короля Бельгії розповів про удари РФ по Києво-Печерській лаврі

Також вони також обговорили ситуацію на фронті та євроінтеграцію