на Донецькому напрямку ЗСУ не віистачає техніки
Фото: Генштаб ЗСУ

Сили оборони України протягом минулого тижня знищили 22 ЗРК окупантів і 19 складів з боєприпасами.

Про це у Telegram повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

“Минулого тижня Силам оборони вдавалося знищувати ворожі цілі високої пріоритетності, в середньому, кожні 70 хвилин”, – йдеться в повідомленні.

За 7 днів було уражено:

  • 94 місця скупчення військ;
  • 22 зенітно-ракетних комплекси;
  • 19 складів боєприпасів;
  • 7 командних пунктів.

“Саме така рутинна робота створює умови для подальшого прориву оборони ворога”, – прокоментувала Маляр. 

Читайте також: Сирський про ситуацію під Бахмутом: все відбувається динамічно

Нагадаємо, що в Повітряних силах повідомили, що постачання озброєння з Ірану до Росії стало регулярним, а обсяги значно збільшилися. Україна наголошує на необхідності тиску міжнародної спільноти на Іран, оскільки ці поставки можуть значно збільшитися і містити ракети.

Читайте також: Українські сили ліквідували російського полковника, що командував спецпризначенцями Кадирова

Подібні

Білоруська опозиція попередила Україну про можливе втягування Лукашенка у війну

У 30-сторінковій доповіді навели вісім факторів

Після першого кластера Україна та Молдова йтимуть до ЄС окремо, – фон дер Ляєн

Оцінка прогресу базуватиметься виключно на заслугах країн

Данія припиняє видавати статус біженця українським чоловікам 23–60 років

Ці обмеження не вплинуть на дозволи на проживання, які вже були надані українцям раніше

У “Резерв+” тимчасово не працюють сервіси, пов’язані із підтвердженням інвалідності

У Міноборони запевняють, що це не впливає на вже чинні відстрочки