ДТЕК про аварії у Києві
Фото: Максим Тимчик/Unsplash

Міська влада столиці каже, що Київ готується до повної евакуації. Влада може провести повну евакуацію населення в разі остаточного вимкнення електроенергії по всьому місту.

Про це пише The New York Times з посиланням на джерела в КМДА.

За даними видання, столичним офіційним особам повідомили, що вони, ймовірно, отримають інформацію принаймні за 12 годин про те, що електрична мережа повністю відключена. Якщо дійде до цього, директор служби безпеки Київської міської влади Роман Ткачук сказав, що “ми почнемо інформувати людей і просити їх виїхати”.

“Принаймні наразі ситуація є керованою, і немає жодних ознак того, що велика кількість мирних жителів може виїхати з Києва, — сказав він. Але це швидко зміниться, якщо комунальні послуги припиняться зі зникненням електрики.

“Якщо не буде електроенергії, не буде ні води, ні каналізації”, — сказав він. “Тому наразі уряд і міська адміністрація вживають усіх можливих заходів для захисту нашої системи електропостачання”.

Нагадаємо, мер Віталій Кличко 5 жовтня сказав, що не виключає сценарію повного блекауту в Києві за відсутності електроенергії, тепла, води і зв’язку. Він закликав киян підготувати необхідні запаси й продумати можливість тимчасового переїзду за місто.

Кличко порадив мати запас питної та технічної води, заряджені акумулятори, деякий запас їжі та теплі речі.

Мер нагадав, що у Києві планують розгорнути близько тисячі пунктів обігріву, проте зазначив, що цього може виявитися недостатньо для тримільйонного міста.

Подібні

Решетилова зізналася, що ще рік тому знала про знущання над військовослужбовцями у “Скелі”

Утім, результату розслідування немає й досі

ЗСУ поцілили в єдиний у Росії гелієвий завод в Оренбурзькій області: що відомо

Це за 1200 км від лінії фронту

ЄС продовжив економічні санкції проти Росії ще на рік

Вони охоплюють торгівлю, фінанси, енергетику і технології подвійного призначення

Армія РФ атакувала енергетику України: є постраждалі

Також відомо про різноманітні руйнування