Україна провела черговий обмін полоненими, у результаті якого додому повернулися 160 українських військовослужбовців. Усі звільнені перебували в російській неволі ще з 2022 року.
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
Серед визволених захисників — військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, національні гвардійці та прикордонники. Вони брали участь у боях на найскладніших ділянках фронту та захищали Україну в Маріуполі й на “Азовсталі”, а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Зеленський висловив вдячність усій команді, яка щодня працює над звільненням українців, а також воїнам на передовій, які активно поповнюють обмінний фонд.
Вын наголосив, що Україна памʼятає про кожного, хто досі перебуває в неволі, та продовжує працювати над їхнім визволенням.
Читайте також: Майже 27 тис. українських військових і цивільних утримує в полоні Росія, — Кондратюк
“Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року. Дякую всій нашій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей. Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей. Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних”, — заявив Зеленський.
Нагадаємо, останній обмін полоненими відбувся 5 червня. Тоді в Україну з російської неволі повернули 185 захисників.
Читайте також: Лубінець повідомив, що Україна вже повернула з полону більше військових, ніж РФ утримує в неволі








