ЗСУ просунулися на Кінбурнській косі
Фото: Миколаївська ОВА

Російські окупаційні війська поки що не залишили Кінбурнську косу, яку вони захопили у 2022 році, та продовжують вважати її стратегічно важливою локацією.

Про це в коментарі УНІАН заявив речник Військово-морських сил ЗС України, капітан 2 рангу Дмитро Плетенчук.

За його словами, ця територія наразі залишається районом активних бойових дій, де Сили оборони мають успіхи, а окупанти зазнають важких втрат.

Водночас він підтвердив, що на косі було встановлено державний прапор України. Національний стяг на локації підняли воїни 801-го центру боротьби з підводно-диверсійними силами та засобами ВМС ЗСУ. Попри це, про повне звільнення Кінбурнської коси говорити ще зарано, проте присутність українських військових там є доволі суттєвою.

Читайте також: Росія готується до українського десанту в Криму та мінує узбережжя, — ВМС ЗСУ

“Мова про звільнення коси поки не йде, але наша присутність там є доволі суттєвою. Та дуже важливим є перерізання логістики ворога – він через це відчуває проблеми”, — наголосив Плетенчук.

Зараз українські захисники продовжують активно завдавати ударів по логістичних маршрутах противника, що серйозно ускладнює забезпечення російського угруповання. У Військово-морських силах підкреслили, що кожен метр української землі буде звільнений, тому боротьба та рух уперед тривають.

Нагадаємо, через удари українських дронів росіяни почали залишати Кінбурнську косу.

Подібні

РФ атакувала АЗС “Укрнафти” у трьох областях та об’єкти “Нафтогазу” на Полтавщині: поранена працівниця

Наразі роботу всіх пошкоджених АЗК повністю зупинено

Франція перехопила російський танкер “тіньового флоту” Deliver, — Макрон

Спецоперація відбулася біля узбережжя Сицилії

Гегсет звільняє генерала США, який кілька років координував допомогу Україні, – FT

Офіційну причину звільнення не називають, неофіційно це пов’язують з “великою чисткою” у Пентагоні

ЗСУ застосували “санкції” проти Оренбурзького ГПЗ і гелієвого заводу в Росії

Також підтверджено пошкодження будівель центру космічного зв’язку “Владимир”