Російські окупаційні війська поки що не залишили Кінбурнську косу, яку вони захопили у 2022 році, та продовжують вважати її стратегічно важливою локацією.
Про це в коментарі УНІАН заявив речник Військово-морських сил ЗС України, капітан 2 рангу Дмитро Плетенчук.
За його словами, ця територія наразі залишається районом активних бойових дій, де Сили оборони мають успіхи, а окупанти зазнають важких втрат.
Водночас він підтвердив, що на косі було встановлено державний прапор України. Національний стяг на локації підняли воїни 801-го центру боротьби з підводно-диверсійними силами та засобами ВМС ЗСУ. Попри це, про повне звільнення Кінбурнської коси говорити ще зарано, проте присутність українських військових там є доволі суттєвою.
Читайте також: Росія готується до українського десанту в Криму та мінує узбережжя, — ВМС ЗСУ
“Мова про звільнення коси поки не йде, але наша присутність там є доволі суттєвою. Та дуже важливим є перерізання логістики ворога – він через це відчуває проблеми”, — наголосив Плетенчук.
Зараз українські захисники продовжують активно завдавати ударів по логістичних маршрутах противника, що серйозно ускладнює забезпечення російського угруповання. У Військово-морських силах підкреслили, що кожен метр української землі буде звільнений, тому боротьба та рух уперед тривають.
Нагадаємо, через удари українських дронів росіяни почали залишати Кінбурнську косу.








