російські диверсанти на Півдні
Фото: “РИА Новости”

Диверсійно-розвідувальні групи РФ намагаються через “зеленку” проникнути вглиб на Олександрівському напрямку.

Про це у телемарафоні “Єдині новини” заявив речник Сил оборони півдня Владислав Волошин.

“Вже більш-менш піднялася “зеленка” і ворог намагається це використати для того, щоб проникнути в глибину нашої оборони. Однак ми, наприклад, навіть збільшили кількість пошуково-ударних дій для того, щоб виявляти подібні групи”, – сказав речник.

На південному фронті російські підрозділи намагаються використати “зеленку” для проникнення вглиб української оборони, зокрема, в районі Великомихайлівського лісу. Однак ЗСУ посилюють пошуково-ударні дії та стримують противника. За словами Волошина, наразі ворог активізувався на декількох напрямках, особливо на Олександрівському.

“Його групи намагаються зайти у Великомихайлівський ліс, розвідати якісь переправи, тому що там тече річка Вовча. І в цьому лісі ворог намагається захопити якийсь плацдарм, щоб знову продовжувати свої штурмові дії в напрямку Покровського та Дніпропетровщини”, – додав речник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вУкраїну можуть проникнути ДРГ з Придністров’я. Відомо, що там вже посилили мобілізацію, а на складах розконсервовують озброєння.

Читайте також: У Слов’янську обстріли РФ вже пошкодили 50% багатоповерхівок, всі райони стають зоною боїв

Подібні

Буданов і Кислиця їздили до Польщі, щоб владнати інцидент з орденом Зеленського

Зеленський також пропонував Навроцькому особисту зустріч

У Польщі стверджують, що українська сторона відмовилася від зустрічі Зеленського із Навроцьким

“Українська сторона не була зацікавлена у реальній дискусії із польським президентом”

Окупований Севастополь залишився без світла після нічної атаки дронів

Місцеві кажуть про влучання у Балаклавську ТЕС

Понад 60 тисяч тонн боєприпасів: Зеленський назвав втрати РФ після удару по арсеналу Балтійського флоту

Арсенал знаходився поблизу Санкт-Петербурга