Бессент про санкції проти нафти РФ
Скріншот з відео NBC News

Міністр фінансів США Скотт Бессент вважає, що Росія отримує менше прибутків від продажу своєї нафти після того, як США тимчасово зняли санкції з її нафтопродуктів.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу NBC News.

“Наш аналіз показує, що максимальна додаткова сума, яку Росія може отримати, становить два мільярди доларів, що дорівнює одному дню російського бюджету”, – сказав Бессент.

Він вважає, що Росія все одно б отримувала б гроші, оскільки Китай купує близько 90% російської нафти.

“Ми значною мірою змогли погіршити їх експорт, який упав на близько 25%, коли решта світу не купувала. Експорт знизився, але був рятувальний круг від Китаю. Але тепер ми відкрили цю (нафту РФ, – ред.) для всіх”, – заявив Бессент.

Нагадаємо, минулого тижня США на 30 днів дозволили продаж російської нафти та нафтопродуктів, які вже завантажені на судна.

Подібні

Гегсет звільняє генерала США, який кілька років координував допомогу Україні, – FT

Офіційну причину звільнення не називають, неофіційно це пов’язують з “великою чисткою” у Пентагоні

Чернігівська ОВА оголосила обов’язкову евакуацію з 12 сіл біля кордону

Вивезення людей планується завершити протягом двох місяців

В Україні розробили детектор дронів з розширеним діапазоном і великою батареєю

Нині він успішно пройшов усі бойові випробування

Макрон і Мерц розкритикували президента Євроради Кошту за таємні розмови з Росією — Politico

Макрона та Мерца підтримали лідери країн Балтії, Данії та Нідерландів