Зеленський
Фото: ОП

Останнім часом Збройні сили України знищують до 35 тисяч окупантів щомісяця.

Про це президент України Володимир Зеленський розповів в інтерв’ю New York Post.

“Росія постійно мобілізує на місяць 40-45 тисяч людей. А щоб військо РФ не збільшувалося, нам треба знищувати приблизно таку ж кількість. Знищити тільки для того, щоб агресор не поширював своєї агресії”, – наголосив президент.

За його словами, протягом останніх трьох місяців Україна знищувала по 30, 35 і 28 тисяч росіян відповідно. Це майже 100 тисяч людей.

“Уявіть собі, скільки Росія віддає заради цієї війни”, – наголосив Зеленський.

Нагадаємо, у січні міністр оборони України Михайло Федоров заявив, що однією зі стратегічних цілей у війні є завдання до знищення 50 тисяч росіян щомісяця. За його словами, дипломатія має власний напрям роботи, але паралельно держава повинна досягати результатів у військовій сфері.

Водночас народний депутат України від фракції “Голос” Роман Костенко переконаний, що “якщо вбивати 50 тисяч окупантів на місяць, то РФ відчує “голод” у кадрах”. Він вважає, що тоді росіяни не зможуть просто так “кидатися м’ясом”.

Читайте також: Ціль України – вбивати 50 тисяч окупантів на місяць: навіщо Федоров озвучив ці плани, чи є вони реальними, або це повторення “реаліті-шоу”

Подібні

Україна підписала з Німеччиною угоду на закупівлю 600 ракет для ППО

Німеччина має ліцензію США на виробництво боєприпасів для систем Patriot

На Харківщині посадовці енергосектору привласнили понад 8 млн грн під час будівництва захисних споруд

Тепер їм загрожує до 12 років вʼязниці з конфіскацією майна

Гегсет звільняє генерала США, який кілька років координував допомогу Україні, – FT

Офіційну причину звільнення не називають, неофіційно це пов’язують з “великою чисткою” у Пентагоні

Влада РФ приховує масштаби українських атак і масово відмовляється від сирен — СЗРУ

У тимчасово окупованому Криму загарбники вирішили взагалі не реагувати на кожен проліт безпілотника