Австрія відхилила запит США на проліт авіації
Фото: Карл Нехаммер/Twitter

Австралія спрямувала до Фонду підтримки енергетики України 6 мільйонів євро.

Про це повідомляють у Міністерстві енергетики України.

Кошти надійшли від Міністерства закордонних справ і торгівлі Австралії. Таким чином загальний внесок Австралії до Фонду зріс до 24,5 мільйонів євро.

“Кошти будуть спрямовані на фінансування пріоритетних потреб енергосектору. Зокрема, з урахуванням актуальних викликів енергетичної безпеки”, – зазначив міністр енергетики України Денис Шмигаль.

За кошти попередніх внесків Австралії вже закуплені трансформатори різної потужності, комплектні трансформаторні підстанції, автотрансформатори, мікропроцесорні термінали релейного захисту. А також й інше енергетичне обладнання для забезпечення надійності магістральних і розподільних мереж, відновлення та посилення енергетичної інфраструктури.

Нагадаємо, Швеція надала 63,8 мільйона євро для Фонду підтримки української енергетики. Тепер загальний обсяг внесків SIDA до Фонду сягнув 203,08 мільйони євро.

Читайте також: Австрія може передати Україні енергообладнання зі власних станцій, — Шмигаль

Подібні

Європа покриває 99% військових потреб України і готує пакет на €60 мільярдів, — посол Німеччини

Також Німеччина у період з 2022 по 2030 рік потроює свій оборонний бюджет

Збитки сягають понад 75 млн грн: мера міста на Київщині підозрюють у махінаціях із землею

Прокуратура вимагає обрання запобіжного заходу і відсторонення його від посади

Травень став найсмертоноснішим для мирних жителів України з 2022 року, – доповідь ООН щодо війни

Щонайменше 274 цивільних українців стали жертвами повітряних атак РФ

У Криму знову лунали вибухи: монітори кажуть про атаку на НПЗ і електропідстанції

Супутникові знімки фіксують кілька осередків пожеж на Керченському півострові