Світовий банк надав Україні $4,8 млрд
Фото: Shutterstock

Світовий банк надасть 40 мільйонів доларів на відновлення енергосистеми України.

Про це повідомив міністр енергетики України Денис Шмигаль.

Відомо, що Шмигаль та керівна директорка Світового банку з питань операційної діяльності Анна Б’єрде домовилися про подальшу підтримку енергосектору України. Кошти для НЕК “Укренерго” спрямують на закупівлю критично важливого обладнання, необхідного для відновлення енергосистеми.

“Провів розмову з Анною Б’єрде. Подякував Світовому банку за постійну підтримку України, зокрема нашої енергетичної системи. Домовилися про подальшу допомогу: банк планує спрямувати до 40 мільйонів доларів для “Укренерго” на закупівлю обладнання, необхідного для відновлення енергосистеми”, – зазначив він.

Нагадаємо, нині чимало країн-союзників оголосили про закупівлю і передачу генераторів для Києва. Зокрема, ЄС залучив усі потужності для експорту електроенергії в Україну.

Також незабаром в Україну надійдуть додаткові генератори і енергообладнання від ЄС. Проте конкретні дати та детальний вміст допомоги наразі невідомий.

Подібні

“Важливо мати конструктив із Варшавою”: Зеленський обговорив зі Свириденко конференцію з відновлення у Ґданську

Для Києва зараз критично важливо зберегти продуктивні та стабільні відносини із Варшавою

Зеленський констатував провал путінської воєнної політики: “66% росіян вважають складним своє фінансове становище”

Рівень тривожності росіян вже вищий, ніж під час нашої Курської операції

РФ атакувала АЗС “Укрнафти” у трьох областях та об’єкти “Нафтогазу” на Полтавщині: поранена працівниця

Наразі роботу всіх пошкоджених АЗК повністю зупинено

У Запоріжжі впроваджують масштабний план захисту від ворожих безпілотників, – Федоров

Найближчим часом захисні конструкції планують натягнути на мостах та через дамбу ДніпроГЕСу