Зеленський про блекаут
Фото: fakty.ua

Наразі у Києві без теплопостачання все ще залишаються 80 багатоповерхівок.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

“У столиці нині близько 80 будинків залишаються без тепла після аварії в енергосистемі, що сталася минулої суботи. Тоді без опалення опинилися 3419 багатоповерхівок”, – зазначив він.

Читайте також: У “Київводоканалі” заперечили необхідність риття вуличних туалетів у столиці – це недоцільно

За його словами, комунальники й енергетики цілодобово працюють, щоб підключити будинки до теплопостачання. Тривають й оперативні роботи з відновлення опалення в багатоповерхівках, де трапляються аварійні ситуації через сильні морози та перебої з електропостачанням.

Нагадаємо, 30 січня у Києві почали підключати будинки до тепла за допомогою генераторів з Польщі. Ці пристрої допоможуть заживити обладнання там, де виникли найбільші труднощі з відновленням тепла.

Читайте також: Завдяки кому Київ функціонує після атак РФ – кияни дали несподівану відповідь у дослідженні “Політарени” і Active Group

Подібні

Ретранслятори “Шахедів” у Білорусі не працюють з 22 червня, – Зеленський

Невідомо чи було це обладнання повністю демонтоване білоруською стороною

У Кривому Розі вже четверо загиблих внаслідок ракетної атаки РФ

У місті оголошено День жалоби

У Держдепі США заявили про перелом у війні: Україна перехопила ініціативу і перемагає

Окремо представник відзначив роль українських далекобійних ударів по території Росії

На Хмельницькій АЕС проводять слідчі дії: що відомо

Вони стосуються окремих закупівель, проведених у попередні роки