На Київщині знову працюватимуть пункти незламності
Фото: Улюблений Чернігів

Влада Чернігова вирішила призупинити роботу “пунктів незламності” у місті. За необхідності їх знову відкриють.

Про це під час наради у міськраді 7 березня повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій міської ради Григорій Годун, повідомляє “Суспільне”.

Таке рішення ухвалили на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в обладміністрації сьогодні, 7 березня.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Григорій Годун зазначає, що “пункти незламності” у Чернігові відкриють за необхідності. Зокрема, якщо у місті не буде світла.

“Пункти незламності переводять в режим готовності, якщо не буде світла і тепла більше 24-х годин, тоді Пункти незламності продовжать працювати”, – розповів Григорій Годун.

Він додав, що це рішення обумовлене тим, що наразі пункти не затребувані в населення.

“Я особисто проїхав по Пунктах незламності на Масанах і на Шерстянці і о 21-й годині, там перебували пара дітей, які заряджали свої гаджети. Я думаю це рішення правильне”, – додав він.

Нагадаємо, мерія міста Київ запустила роботу понад 400 “Пунктів Незламності” – місць, де можна погрітися, зарядити прилади, під’єднатися до мережі.

Подібні

Фінляндія надасть додаткові 40 млн євро на ініціативу PURL для України

Там наголосили на необхідності підтримки у довгостроковій перспективі

Аналітичні центри закликали забезпечити БЕБ ресурсами для ефективної боротьби з економічними злочинами

Водночас вони просять підвищити коефіцієнт посадових окладів для Бюро

Кремль звинуватив США у зриві “домовленостей” Трампа та Путіна в Анкориджі, – Reuters

Одразу три вищі посадові особи РФ синхронно виступили із жорсткими заявами

Масштабні атаки українських дронів у червні перевантажили систему ППО Росії, – WSJ

Найбільш масовий наліт на РФ зафіксували в ніч на 26 червня