На Харківщині внаслідок наїзду автомобіля на міну на території лісгоспу загинули четверо чоловіків.

Про це повідомив у Телеграмі начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

“На Харківщині залишається дуже високою мінна небезпека. На території Ізюмського лісового господарства біля с. Співаківка працівник цього господарства та ще 3 чоловіків, що їхали з ним на автомобілі, підірвалися на протитанковій міні. Всі четверо чоловіків 21-го, 39-ти, 43-х та 54-х років загинули на місці”, – повідомив начальник ОВА.

 

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

Синєгубов укотре наголосив, що ліси та лісосмуги на деокупованих територіях є дуже небезпечними через міни, залишені російськими окупантами.

Нагадаємо, на Харківщині 22 лютого ЗСУ виявили дві російські диверсійно-розвідувальні групи. Одну з них українські оборонці витіснили на територію Росії.

Подібні

Українські ВМС та ГУР знищили три морські безпілотні катери росіян

Знищені об’єкти намагались влаштувати диверсію

Армія РФ атакувала енергетику України: є постраждалі

Також відомо про різноманітні руйнування

Свириденко анонсувала укладання угод на понад 10 млрд євро у Ґданську

Заплановане укладання близько 160 угод, які посилять безпеку України

Смілянський заявив, що рішення НБУ про його звільнення є спробою зірвати створення поштового банку

Каже, що юристи вже готують позови