коваленко про відключення по 16 годин
Фото: pexels.com

Графіки вимкнень електропостачання діятимуть в Україні протягом усієї зими й можуть бути скасовані лише на початку квітня.

Про це розповів голова Ради Української асоціації відновлюваної енергетики Станіслав Ігнатьєв, передає espreso.

“На превеликий жаль, ми маємо звикнути до цих графіків відключень електроенергії, які будуть достатньо довгими. Вони триватимуть всю зиму, а залишать нас, в кращому випадку, десь на початку квітня. Тобто графіки будуть тривалими та складними. Але треба звикнути і жити в цих графіках”, – зауважив експерт.

Він зазначив, що наразі в енергетиків з приводу проходження зими, “немає ні негативного сценарію, ні позитивного”.

“Оптимістичний сценарій – ми не панікуємо, живемо з приладами накопичення електроенергії, які треба встигати швидко заряджати. Негативний сценарій – звісно, ворог буде продовжувати завдавати ударів по наших елементах енергосистеми, внаслідок чого ми добами будемо сидіти, як і зараз, без електричної енергії. Середньозважений сценарій – треба звикнути до графіків, які у нас були раніше – 4 години через 4 без стабільного електропостачання”, – прокоментував Ігнатьєв. 

Читайте також: Вночі РФ завдала удару по енергетиці Кременчука, в місті перебої з електрикою, водою та теплом

Подібні

Туск вважає, що конфлікт Польщі і України – стратегічна помилка, яка зашкодить обом сторонам

“У політиці помилка гірша за злочин”

ЗСУ атакували Центр космічного зв’язку “Дубна” під Москвою: він заміняв окупантам Starlink

На території об’єкта після удару дронами була зафіксована доволі сильна пожежа

У Кривому Розі вже четверо загиблих внаслідок ракетної атаки РФ

У місті оголошено День жалоби

У Білорусі оголосили “мобілізаційні навчання” в одній з прикордонних областей

Завершити заходи планують 2 липня