Прикордонники ліквідували підпільне виробництво “електронок” на 10 млн грн
Фото: ДПСУ

Бійці ДПСУ ліквідували велике підпільне виробництво “електронок” на 10 мільйонів гривень.

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

“Оперативники ДПСУ та Територіального управління БЕБ на Київщині викрили потужний канал незаконного виготовлення та розповсюдження контрафактної продукції. Злочинна група працювала на Київщині, Вінниччині та на Закарпатті”, – йдеться у повідомленні.

У ході спецоперації провели 11 обшуків у кількох регіонах, де вилучили 70 ящиків готових виробів. Зловмисники мали власну офісну техніку, тіньову бухгалтерію та співпрацювали з мережею нелегальних вейп-шопів.

Нагадаємо, детективи БЕБ припинили незаконний обіг підакцизної продукції на Полтавщині. Щоквартальний товарообіг нелегальної торгівлі становив понад 2 мільйони гривень.

Подібні

“Ключова втрата для РФ — розвідувальна функція”: “Флеш” про наслідки вимкнення ретрансляторів у Білорусі

Без ретрансляторів росіяни більше не зможуть коригувати польоти під час самої атаки

“Це ніколи не було угодою”: Рубіо заперечив наявність домовленостей між США та РФ щодо України на Алясці

Він спростував чутки про будь-які залаштункові компроміси

Кремль звинуватив США у зриві “домовленостей” Трампа та Путіна в Анкориджі, – Reuters

Одразу три вищі посадові особи РФ синхронно виступили із жорсткими заявами

Вночі СБС завдали масштабного удару по 60 цілях у тилу РФ, – Мадяр

Основний удар припав на Кримський півострів