у Полтаві росіяни зруйнували депо

У ніч проти 7 жовтня російські окупанти масовано атакували Полтавщину. В результаті у Полтаві пошкоджено залізничну інфраструктуру: локомотивне депо та рухомий склад поїздів.

Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.

“У Полтаві уражені локомотивне депо, дистанція енергопостачання, тягові підстанції. Пошкоджено адміністративні та складські приміщення, рухомий склад. Виникли пожежі, які ліквідовані рятувальниками. На щастя, без постраждалих”, – повідомив Кулеба.

За його словами, тимчасово затримувались поїзди Харків–Львів, Львів–Харків, Краматорськ–Львів. Нині всі вони вже у дорозі.

“Унаслідок влучань пошкоджено енергетичний об’єкт — без світла залишалися понад тисяча домогосподарств у Полтаві та навколишніх населених пунктах”,- зазначив Кулеба.

За його словами, попри атаку, залізничний рух стабілізовано, критична інфраструктура поступово повертається до роботи.

Нагадаємо, що вдень 3 жовтня російські загарбники атакували Сумщину. Спочатку вдарили безпілотником по потягу “Терещинська-Новоград-Сіверський” на вокзалі Шостки, а згодом – по пасажирському потягу сполученням “Шостка-Київ”.

Читайте також: РФ завдала удару по енергетичній і залізничній інфраструктурі у кількох областях: є знеструмлення і затримка поїздів

Подібні

Армія РФ атакувала балістикою Кривий Ріг: є загиблі, багато поранених

Відомо про можливе влучання в об’єкт цивільної інфраструктури

У Воронежі ракетами атакований завод, де виробляють начиння для російських “Іскандерів” і “Панцирів”

У Генштабі ЗСУ підтверили, що застосували високоточні ракети

Влада РФ приховує масштаби українських атак і масово відмовляється від сирен — СЗРУ

У тимчасово окупованому Криму загарбники вирішили взагалі не реагувати на кожен проліт безпілотника

Зеленський переконаний, що Навроцький чинить як Орбан, і це погано скінчиться

Йдеться про використання української тематики у політичних інтересах